Ами... никой Не е правилно!
Правилната форма е: „успяхте“ (ако се обръщате към някого).
глагол да успея не форма като успея или успея — те са измислени, вероятно набързо или за забавление.
Успяхте. şi успея не съществува в стандартния румънски език.
Така че, ако искате да говорите правилно, просто кажете:
"Браво, направи го!"Не „успя“